Toalilled – kas trendi või meeldimise järgi

Sain huvitava küsimuse toataimede kohta – mis on moes. Kahjuks peab tõdema, et enamus interjööre, mida võime näiteks siingi lehel näha, on ilma taimedeta. Millest on kahju, sest taimedel on meie elus oma osa täita.

Kui rääkida trendidest, siis viimasel ajal on trendiks lõikelilled. Mis on aga omanikule igapäevaselt kulukas. Veel üheks trendiks on välisruumi ja siseruumi omavaheline tervik. See nõuab, aga rohkem teadmisi :), st iseseisvalt raske saavutada. Paljudes interjöörides kui ka messidel võib näha sellist vertikaalhaljastust – interjööri tekitatakse roheline sein.

Mina isiklikult lähtuksin siiski tingimustest, mida taim vajab. Trendi ja stiili, aga järgiks lillepottidega. Lillede eksponeerimise puhul on küsimus kindlasti ka kompositsioonis – ühtse terviku loomises ruumiga. Mõni kuhjab lilli kokku ja on ikka hea vaadata ja mõned ei leia enda paarile lillelegi õiget asukohta. Eks ilu on vaataja silmades. Kui aga tahta püsivalt kaunist tulemust, siis on tihti odavam paluda professionaalilt abi kui pidevalt ajakirju lapates otsida parimat tulemust.

Hea vaatamine: http://aedjakodu.tarbija24.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*