Noorte kodu, mis sai teoks suurepärases koostöös.

Mul on hea meel, et sõbrad-tuttavad julgevad ja soovivad abi paluda, et nende kodud saaksid just sellised nagu unistustes mõeldud on. Ikka on nii, et standard lahendused ei ole just need, mida enda kodus näha soovitakse. Tegemist oli nii öelda elu alustavate noortega, kes enda päris esimest ühiskodu rajamas olid. Kõik oli nagu tavaliselt: kiire otsus ja ost, madratsil sissekolimine ja kiirelt-kiirelt kõike vaja. Ja mis peamine, ikka soodsalt.

Kuna korter on väike ja kappide-riiulite jaoks suurt eraldi ruumi polnud, siis tuli köök lahendada selliselt, et tekiks ka palju lisapanipaikade ruumi. Samas ollakse veel kahekesi, st suure söögilaua järgi veel vajadust pole. Nii saigi esimesel hetkel tundunud mittemõistlik “saareke” tekitatud. Praeguseks on see aga vägagi lemmikuks ja kasutatavaks osutunud. Köögis askeldades saab aknast imelist vaadet nautida ning samas elukaaslane saab arvutis tööd tehes või lehte lugedes kenasti läheduses istuda. Ikka on oluline, et pereliikmed koos oleks, olenemata kui palju neid on :). Ja hiljem saab kenasti veel söögilauagi ruumi lisada.

Lisaks ratsionaalsusele saab lõppkokkuvõttes arvutuste järgi öelda, et isegi koos minu tunnitasuga sai köök soodsam kui salongist tellitult. Ja mis peamine, lahendus on mitmeid kordi nii minu peas kui ka tellijate enestega läbi mängitud ja räägitud. Tulemuseks funktsionaalne ja igati selle kodu elanike vajadusi järgiv köök.

Veel üks armas kodu sai elu sisse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*