Delfi Naisteka meelierutaivamad teemad

Tänase päeva vaadatuimad teemad Delfi Naisteka foorumis olid: “Kuidas tekitada ebamugavusi soovimatutele inimestele” (2730), “Miks on inimestel ettekujutlus, et vanasid vanemaid peab häbenema?” (1735) ja “Tüütu helistamine” (1704).

Mõtlesin, et käsitleks tänasel päeval kõige rohkem Delfi foorumit külastanud naiste meeli erutanud teemat. Teemade käsitlemiseni ma kahjuks ei jõuagi. Sest näiteks enim vaadatud teema pealkiri tundub juba kohutav, ammugi puudub soov sellel teemal pikemalt peatuda.

Tüütu helistamine – seda linki avades lootsin leida arutelu teemal, kuidas viisakalt ära öelda juba kümnendat korda pakutavast diivani puhastusest või tolmuimeja esitlemisest. Kuid meie naiste meeli erutavad hoopis emade ja ämmade kõned!? Kas tõesti peab emaks saama ja vanaks jääma, et siis alles aru saada, kui palju annab ühe armastava ja hooliva inimese kõne? Ja kui vähe on tegelikult vaja, et helistajale head meelt teha – selleks kulub kõigest 5 minutit 24 tunnist ehk 1440 minutist ööpäevas.

Miks üldse arvatakse, et vanasid vanemaid peab häbenema. On ütlus, et kingitud hobuse suhu ei vaadata. Miks ei ole olemas ütlust, et vanemaid ei valita.. või midagi paremat. Kuidas saab arutleda inimeste vanuse üle, kes on Sulle elu andnud?

Vahepeal olen jäänud mõtlema, milleks luua koduleht naistele, kui on juba arvukalt naistele suunatud kodulehti ja blogisid. Nüüd saan aru, et ma tahan leida mõttekaaslasi, kes ei pea vajalikuks kulutada aega mõttele, kuidas tekitada ebamugavustunnet inimestele või kuidas vältida tüütut helistamist. Tahaks leida inimesi, kes mõtlevad, kuidas elu muuta elamist väärivaks ja kuidas anda endast kõik, et meie universumis saavutaksid head mõtted kordki ülekaalu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*