Mis on Koduring?

Koduring – koht mõtete, inspiratsiooni, ideede ja kogemuste jagamiseks, kuidas saada ruumist kodu, et elada oma koduringis harmooniliselt ja lihtsamalt.

Minu põhimõtteks on elada lihtsalt, kuid märkimisväärset elu. Meie kõigi elud on erinevad nagu öö ja päev. Meil ei ole alati võimalik saada, osta ja omada kõike või teha kõike kõige paremini. Kuid me saame anda endast parima, et elada elamisväärselt. See ei tähenda omada suurimat ja olla parim kõiges, kuid tähendab elada südamest ja olla kõige parem endale, oma perekonnale ja maailmale enda ümber.

Koduring sai alguse kodulehest, kuhu koondasin põnevaid ideid, mis olid internetiavarustest silma jäänud, lisasin oma mõtteid ja soovitusi. Praeguseks on koduleht kohaks, kuhu aeg-ajalt lisan tehtud tööde pilte ning siit leiate ka minu kontaktid – juhuks kui leiate peale alltoodut, et soovite pikemalt aia- või sisekujundusteemadel suhelda.

Erinevaid sisustusideid internetiavardusest ja meeldejäävaid interjööripilte aga jagan edasi enda Koduringi facebooki lehele.

Jälgi koduringi tegemisi ka Facebookis.

FB