Esikud korda

Riide- või seinanagi.
Kõik, nii pereliikmed kui ka külalised, saavad kiirelt riided riputada riidenagisse (nagipuule).
Parem lahendus on aga igale pereliikmele oma individuaalne nagi-konks seina või kapi külgseinale. Igaüks vastutab enda nagi korra eest. Ei tohiks unustada konkse ka kottide jaoks. Siis ei vedele need jalus. Või avatud riiulid kottidele. Hästi sobib kinnastele, kottidele, jalgrattakiivritele ka jalatsiriiuli pealmine pind.
Vaadake ja tellige otse http://www.tederdisain.ee/.
Sallid, kindad ja mütsid.
Parim lahendus on kinnises või avatud kapis korvriiulid, aga head on ka eraldi korvid, mis paigutada, kas pingi alla või avatud riiulitesse. Siingi on parimaks personaalsus.
Paljud kasutavad ka riiuleid ja konkse võtmete, rahakottide ja mobiilide jaoks. Kuid mina seda praktilist lahendust ei poolda. Sest kahjuks on liikvel inimesi, kes katsuvad uksi ja kui need on avatud, siis just sellistel riiulitel või konksudel asetsev osutub saagiks.
Kindlasti sahtel või korv nö jama jaoks – bussipiletid, kammid, pabertaskurätikud, mantlivööd, kingapaelad jne jne
Peegel.
Kui ruumi on, siis kindlasti kasutada erinevaid stiililt sobivaid raamiga peegleid ilmestamaks esikut. Aga kui ruumi vähe, siis seinakatteks tahvelpeegel ja selle ette riiulid.
Kitsas esik.
Ruumi laiendab horizontaalne tripp kitsamas seina otsas või terve seina ulatuses peegel. Sellises esikus mina kapile uksi ette ei panekski. Kui kõik riided kõlbavad tänaval käimiseks, siis sobivad ka esikus näitamiseks :). Kõik, mis peitmist vajab, sahtlisse või korvi. Ja pealegi, kui on kitsas esik, siis ei tekigi võimalust eemalt vaatlemiseks.
Teine nipp on kasutada riiulite ja sahtlite süsteeme otse seinal. Taustaks avarust ja värvi andev värvitud sein või tapeet. Suuremustriline tapeet või kollane toon – ja pilk ongi seinal mitte asjadel.
Lähenege loominguliselt.
Esiku peale ei raatsi kulutada? Mõelge mõne kapi või kummuti peale kodus, mida tahaksite vahetada. Kapil võtke uksed eest ja katke kapi tagasein, kas tapeediga või mõne puiduspooniga MDF plaadil. Kõige lihtsam on toonida kapp sobivat tooni. Eemaldades kapiuksed – tekib avatud kapp, kuhu lisate ilmestamiseks korve, nagisid, miks mitte mõne riiuli vahe täita dekoratiiv esemega. Võimalusi on palju.
Muutkem esikud praktiliseks ning säilitagem stiil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enam pilte koduringi lehel Facebookis.

Pildid: erdexon.comwww.creamylife.comwww.skonahem.com, Photograph by David Brittain www.housetohome.co.uk

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*