Kontakt ja minust

JANA RIBELIS
Sisekujundaja

kogemus

2014 - Present

Koduring OÜ

Esimeste projektide käigus tekkis arusaam, et asi on tõsine ja saigi loodud oma firma.

2003 - Present

Turundus

Turundusvaldkonnas olen tegutsenud juba alates 2000 aastast. Alates 2003 aastast olen tegev olnud Silberauto AS-s.

2010 - 2013

Vabakutseline

Sisekujunduse tegemine on minu hobi ja kirg. Olen iga kuu teinud rohkem või vähem projekte, mis sõltub eelkõige äratundmisest. Kui kohtumistel tunnen ära, et seda kodu ma tahan teha, siis kui võluväel olen ma jälle pühendunult uute projektide kallal.

Minu mõttekäik

Haridus

2011 - 2013

Eesti Kunstiakandeemia

Avatud Akadeemia
Ruumikujundus

2000 - 2007

Tallinna Tehnikaülikool

Magistrikraad
Ettevõtlus ja ärijuhtimine, turundus

1992 - 1996

Tallinna Ülikool

2010

Täiendkoolitus

Luua Metsanduskool
Haljastusprojekti koostamine ja vormistamine

Iga inimene jõuab varem või hiljem äratundmiseni, et mõni valdkond lihtsalt tuleb aina uuesti Sinu ellu. Minu puhul on selleks üha uuest ellu “trügivaks” valdkonnaks osutunud koduteemad, sh. kokandus, sisekujundus ja aiandus. Esmalt arvasin, et need teemad on ühele eesti naisele loomulik teemadering ning sellele lisaks peab käima veel mingil mõistlikul palgatööl.

Alguses ei osanud ma nii mõeldagi, et iga naine ei tee endale või teistele peale õnnestunud õhtusööki ja laste magamapanekut ise aiakujundusprojekti või ei veeda tunde arvutis, et selgeks teha sisekujundusprogrammi, millega endale ja sõpradele mõnusamaid koduruume visualiseerida. Õnneks on nn eluülesande märkidel järjepidevust ning mingil hetkel sain aru, et seda soovi millegagi ennastunustavalt tegeleda nimetataksegi kutsumuseks :). See äratundmine hakkas julgemalt kinnistuma, kui sisekujundusabi vajavate tuttavate ja pooltuttavate ring järk-järgult laienema hakkas ja sain tagasisidet, et minu tegevusest oli teistele sisulist abi.

kontakt

Koduring OÜ
Registrikood 12594192