Pildid seinal – hea lisa sisekujunduses

Tõeline kunst on luua kompositsiooni piltidest. Sageli tahetakse pere pildigaleriid või kunstiteoseid eksponeerida, kuid kardetakse seda teha ebaprofessionaalselt. Olen leidnud häid näiteid, et see kunst kodudes lihtsamalt teostatav oleks.

Oskus luua galeriid piltidest, mis oleks ruumis ühtne, ei ole kõige lihtsam ülesanne. Esimeseks otsige välja fotod või teosed, mida soovite eksponeerida. Galerii võib sisaldada ainult fotosid või kunsti kui ka mõlema kombinatsiooni. Eksponeerida võib ka laste joonistusi, väljalõikeid, postkaarte või näiteks olulise kontserdi pileteid, millest saab luua erilise tähendusega isikliku ja lõbusa galerii.
Järgmiseks sammuks on otsustada, kuidas peaksid pildid olema raamitud.

Kõige kindlam on valida ühesugused pildiraamid, eriti kui soovite eksponeerida nii fotosid kui ka erinevaid väljalõikeid. Paremini vaadeldav on alati paaritu arv pilte.

Hea lihtne nipp on kasutada näiteks paari kaupa kolme erinevat suurust pildiraame.

Kindlasti on huvitavam erineva kuju ja suurusega raamidest väljapanek. Kui kasutada erineva kujuga raame, siis tuleb järgida värvide ühtesobivust. Liiga palju erinevusi korraga kokku sobitada on juba keerulisem. Hea oskuse korral on aga see nauditav vaadata.
Proovi piltide paigutust esmalt põrandal näiteks kartongil. Vali piltide keskpunkt ja alusta paigutust selle ümber. Seejärel paiguta pildigalerii keskkoht oma silmade kõrgusele seinale ja lõpp paigutus võib alata.

Loodan, et näited innustavad ja annavad kindlustunde oma galerii ülesseadmiseks.

Pildid: JeffersDesignGroupwww.apartmenttherapy.comwww.furniture4world.blogspot.com,

www.potterybarn.comwww.thewhitecompany.comhttp://chicibella.blogspot.comtrend-dir.net

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

*